RU

Ахметов: Незабаром пройдисвітів з ДНР будуть гнати в шию

21.05.2014, 10:19
Ахметов: Незабаром пройдисвітів з ДНР будуть гнати в шию - Фото
32efe0eb0fc7bac36f2cc8027fd64ff2.jpg
Мільярдер Рінат Ахметов подякував усім, хто взяв участь в акції "Голос Донбасу" і заявив, що такі акції будуть продовжуватися і далі. Про це сказано в заяві Ахметова, яку поширила прес-служба СКМ.

"Перш за все хочу висловити слова глибокої вдячності всім, хто взяв участь в акції "Голос Донбасу". Я знаю, що ще багато хто хотів вийти, але їх залякували - автоматами, кулеметами, били машини... Одним словом , діяли звірячими методами. Але я глибоко переконаний, що автоматами і кулеметами народ не нагодувати і ніколи не побудувати сильну країну з сильною економікою, з гідною роботою і з гідною зарплатою", - сказав Ахметов.

" І незважаючи ні на що, голос Донбасу пролунав. А прозвучить ще сильніше! Мені багато хто ставить питання - що далі? Боротися, боротися і ще раз - боротися! За своє щастя, за своє сьогодення і майбутнє! Я переконаний, що ДНР обманює людей. Вони обманюють народ Донбасу. Це - пройдисвіти, вони взяли в заручники весь Донбас і тероризують його", - сказано в заяві.

"Хто вони? Що це за люди? Звідки взялися ці "генії"? Хто вони були вчора? Вони не створили жодного робочого місця. Народу Донбасу я служив і буду служити. Народ Донбасу в моєму серці назавжди! А ця купка пройдисвітів, які тероризують Донбас... Я переконаний, що в самий найближчий час їх будуть гнати в шию", - підкреслив Ахметов.

"Якщо хтось із вас думає, що вони ведуть нас до успіху, це помилка. Це велика помилка. Вони ведуть до краху, до злиднів, до голоду і холоду. Своїми діями вони не захищають Донбас, вони знищують Донбас. Я ще раз хочу сказати своїм землякам - я хочу, щоб моя совість перед вами була чиста. І тільки час покаже, хто був правий, а хто не правий. Хто говорив правду, а хто неправду. Хто помилявся, а хто впадав в оману. Нам, Донбасу, з ДНР не по дорозі!", - зазначив він.

Нагадаємо, напередодні в СКМ заявили, що більше мільйона жителів Донецької області підтримали попереджувальний протест-мітинг "Голос Донбасу" проти дестабілізації ситуації в Донбасі, проти насильства і хаосу, бандитизму і мародерства.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини