RU

Ахметов впевнений, що суд залишить Януковича Президентом

18.02.2010, 13:05

Український бізнесмен, народний депутат від Партії регіонів Рінат Ахметов, впевнений, що Вищий адміністративний суд не позбавить Віктора Януковича президентського крісла.

Як повідомляє прес-служба ФК "Шахтар", зокрема, коментуючи останні події в Україні, пов'язані з президентськими виборами, Р.Ахметов сказав: "Можливо, я чогось не знаю? Наскільки мені відомо, останнім рішенням ЦВК постановив, що Янукович - Президент України. І я його з цим вітаю, тому що він завжди підтримував нас і розділяв з нами і біль, і радість".

Говорячи про судовий процес, під час якого Юлія Тимошенко намагається оскаржити результати виборів, Р.Ахметов наголосив: "Переконаний, що Вищий адміністративний суд вирішить, що президентом України є Янукович. У цьому немає жодних сумнівів. Усі екзіт-поли показали, що Янукович переміг на президентських виборах... Якщо порівнювати з футболом, то це має такий вигляд: моя команда програла матч, але давайте ми скасуємо результат і будемо грати доти, поки моя команда не переможе. Це недобре для інвестиційного клімату України. Я переконаний в одному: Віктор Янукович чесно і гідно переміг на президентських виборах", - наголосив народний депутат.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) зупинив дію рішення Центральної виборчої комісії про встановлення результатів виборів Президента і обрання Віктора Януковича Президентом України. Така постанова була прийнята вчора. Тим самим суд частково задовольнив клопотання про заходи щодо забезпечення адміністративного позову Ю.Тимошенко до ЦВК.

Судове засідання ВАСУ для розгляду справи щодо позову відбудеться 19 лютого 2010 року о 11:00.

Рінат Ахметов: біографія та добірка новин >>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини