RU

Ахметов радить стояти проти кризи, як "Шахтар" проти "Базеля"

24.12.2008, 12:23

Політична та економічна еліти мають об'єднатися і протистояти кризі так, як "Шахтар" протистояв "Базелю". Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, бізнесмен Ринат Ахметов в інтерв'ю інтернет-газеті "Сейчас".

"Щоб перемогти кризу, ми повинні бути організованою командою. І політична, і економічна еліти повинні об'єднатися і протистояти кризі так, як "Шахтар" протистояв "Базелю". Команда грала організовано, і ми виграли з рахунком 5:0. Якщо ми не будемо організованою командою, ми будемо на місці "Базеля". Просто дивитися і милуватися, і думати, що криза сама прийшла і сама піде - такого не вийде", - вважає Р. Ахметов.

За його словами, насамперед, українській кризі треба поставити діагноз, а вже потім призначити правильний курс лікування. "Ми перші відчули кризу... тоді, коли перестали купувати нашу сталь. І не тільки нашу сталь, знизилося споживання у всьому світі. Треба, щоб це все запрацювало. Тому важливо допомагати не металургам, а споживачам сталі - це машинобудування, будівництво. Коли запрацюють ці сектори економіки, тоді запрацює вся економіка", - наголосив він.

Р. Ахметов нагадав, що, згідно з прогнозами експертів, економічна криза триватиме півтора-два роки. "Ми повинні зрозуміти, що це для нас - багато або дуже багато. Може, у нас сил залишилося на три-шість місяців", - підсумував народний депутат України.

Нагадаємо, раніше для подолання економічної кризи Р. Ахметов радив Президентові і Кабінету Міністрів України запросити для консультацій найкращих світових експертів. На його думку, відчути, що країна починає виходити з кризи, допоможе курс долара.

Ринат Ахметов: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини