RU

Ахметов пробує взяти під контроль Яценюка, - ЗМІ

02.09.2011, 17:29
Ахметов пробує взяти під контроль Яценюка, - ЗМІ - Фото
582d104ab777de4c3d57556fc4d1f2a3.jpg

Ахметов пробує взяти під контроль Яценюка, - ЗМІ

Рінат Ахметов робить активні спроби взяти під контроль Фронт змін. Про це повідомляють інформовані джерела Української правди.

Протягом минулого літа Ахметов та Арсеній Яценюк провели декілька зустрічей щодо співпраці в рамках майбутньої парламентської кампанії. Факт цих зустрічей підтвердили одразу три джерела, які стверджують, що ініціатором переговорів виступав бізнесмен, - повідомляє видання.

За відомостями джерел, остання зустріч Ахметова з Яценюком відбулася вже після арешту Тимошенко - в середині серпня. Її організатором нібито виступив Давід Жванія, якого зв'язують давні партнерські відносини з нинішнім керівником виборчого штабу Фронту змін - Миколою Мартиненком.

Джерела, близькі до переговорів, стверджують, що однією з тем зустрічі була пропозицію власника СКМ фінансувати парламентську кампанію Яценюка в 2012 році в обмін на квоту в партійному списку. За різними відомостями, йшлося про $100-120 млн. і 30-50% місць в списку кандидатів в народні депутати.

Джерела стверджують, що вже остаточно вирішено питання переходу ряду бютівців до рядів Фронту змін. Серед тих, хто вже в найближчому майбутньому може виявитися в оточенні Яценюка, називають, наприклад, віце-спікера парламенту Миколу Томенка.

Проте, всі три джерела видання стверджують, що остаточна домовленість між сторонами так і не була досягнута. Факт будь-якої співпраці з Ахметовим заперечують і люди в штабі Яценюка. Сьогодні Жванія робить активні спроби опинитися в списку Яценюка вже по квоті Ахметова.

Рінат Ахметов: біографія, новини>>>
Арсеній Яценюк: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини