RU

Агресія Росії: НАТО нарощує навчання, ресурси і бюджети

05.08.2014, 12:55
Агресія Росії: НАТО нарощує навчання, ресурси і бюджети - Фото
Андерс Фог Расмуссен
Вплив кризи в Україні на колективну безпеку країн Північноатлантичного альянсу стало головною темою обговорення зустрічі генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена з прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном і верховним головнокомандувачем Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Філіпом Брідлавом.

За підсумками зустрічі з заявою виступив Андерс Фог Расмуссен: "Ми знаходимося на переломному етапі історії: у той час, як ми згадуємо спустошувальні битви Першої світової війни, мир і безпека знову піддаються випробуванню. Тепер - через агресію Росії проти України. І злочинні дії тих, хто збив лайнер MH17, ясно дали зрозуміти, що конфлікт в одній частині Європи може мати трагічні наслідки по всьому світу".

Генсек НАТО також зазначив: "Ми вжили негайних заходів зі зміцнення нашої колективної оборони в повітрі, на морі і на суші. Ми приймемо план дій для підвищення своєї готовності у світі, що змінився. Ми проведемо уважний аналіз своїх сил, де вони повинні бути розгорнуті, як швидко можуть бути розгорнуті, і якого зміцнення потребують. Ми переглядаємо наші оборонні плани. Розробляємо новий розклад навчань. І розглядаємо шляхи зміцнення Сили реагування НАТО".

Андерс Фог Расмуссен наголосив, що країни Альянсу повинні бути готові до збільшення витрат на оборону. "Це амбітні плани, і нам потрібні ресурси, щоб їм відповідати. На саміті я розраховую на тверду прихильність союзників більше інвестувати в оборону, оскільки зараз наші економіки відновлюються", - сказав він.

Джерело: Голос Америки

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини