RU

В українських спецслужбах сильне лобі РФ, - генерал Скіпальський

16.09.2013, 15:34
В українських спецслужбах сильне лобі РФ, - генерал Скіпальський - Фото
Олександр Скіпальський (фото - komitet.net.ua)
Українські спецслужби і силові відомства переповнені російськими агентами. Про це йдеться в статті Куди вдарить Кремль.

Екс-заступник голови СБУ генерал Олександр Скіпальський в коментарі ЛІГАБізнесІнформ підтвердив наявність сильного російського лобі в українській розвідці. Разом з тим, він зазначив, що ситуацію ще можна виправити. "Янукович має негайно очистити спецслужби від маріонеток Москви. Людей, які нехтують інтересами України, там достатньо", - сказав генерал.

Скіпальський зазначив, що головна проблема української розвідки в тому, що вона вибудовує стосунки з колегами з Москви без урахування головної мети Кремля - ослаблення української державності. Саме пасивність розвідтовариства і відсутність стратегії призвели до того, що торговельна війна проти України стала для Києва несподіванкою, зазначив Скіпальський.

Генерал прогнозує, що по дорозі в ЄС основні проблеми виникнуть не всередині, а зовні - в самих країнах ЄС, де лояльні до Росії люди займають часом дуже високі посади - починаючи від голів урядів і міністерств, закінчуючи рядовими політиками. "Для євроінтеграції це небезпечніше, ніж колесниченки або царські всередині України", - резюмував Скіпальський.

Читайте докладніше:  Куди вдарить Кремль. Шість сценаріїв зриву асоціації України з ЄС
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини