RU

Афганці і чорнобильці вимагають саморозпуску Верховної Ради

21.09.2011, 07:10
Афганці і чорнобильці вимагають саморозпуску Верховної Ради - Фото
13053004b020976937788f285c0d31c1.jpg

Афганці і чорнобильці вимагають саморозпуску Верховної Ради
Учасники акції протесту ветеранів Афганістану та чорнобильців, яка пройшла у вівторок під стінами Верховної Ради, вимагають саморозпуску парламенту. Про це заявив один з організаторів акції, перший заступник голови ВГО "Ніхто крім нас" Борис Новожилов в ефірі 5 каналу.

"Неправильно говорити, що ми акцентуємо увагу на законі, який позбавляє пільг. Все набагато серйозніше", - зазначив він.

За словами Новожилова, їхні чотири попередні акції пройшли під соціальними гаслами. "Але на цей раз, коли ми зрозуміли весь цинізм Верховної Ради, як приймаються закони, коли ми прочитали заяви депутатів - як це все робиться, з рукавів по-шулерськи, то ми прийняли рішення на загальних зборах, що виходимо з політичними гаслами", - сказав організатор.

"У нас було три вимоги: перше - це скасування всіх антисоціальних законів, я говорю не тільки про закон про пільги, я говорю в тому числі про пенсійну реформу, про закони, які залазять до кишені кожного українця. Друге - ми все-таки повинні отримати закон про вибори, за яким люди знатимуть, за кого вони голосують", - зазначив Новожилов.

"Третє - це саморозпуск Верховної Ради. Тому що ми вважаємо, якщо саморозпуск відбудеться, то це позбавить владу, Кабінет міністрів, Адміністрацію президента тієї крапленої колоди, якою вони узаконюють всі непопулярні рішення щодо українського народу", - підкреслив Новожилов.

Нагадаємо, у вівторок, 20 вересня, кілька тисяч людей протестували під стінами Верховної Ради проти скасування пільг. Учасники мітингу в основному представляли ветеранські та чорнобильські організації.

Потім мітингувальники прорвалися до будівлі парламенту і намагатися потрапити всередину.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини