RU

Адвокату Тимошенко викликали швидку прямо в суд

08.07.2011, 11:28

Суддя Родіон Кірєєв ухвалив рішення викликати лікарів швидкої допомоги прямо в Печерський суд для того, щоб вони перевірили стан здоров'я адвоката Юлії Тимошенко Миколи Титаренка. Для цього в судовому засіданні оголошена перерва до 12 години.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв вказав, що Титаренко заявив прохання про перерву в судовому засіданні до понеділка у зв'язку з поганим самопочуттям, але ніяких медичних документів суду не надав. Титаренко на це відповів, що у нього не було можливості звернутися до медичної установи, і якщо суд зробить перерву, такі довідки він надасть.

"Судом будуть викликані лікарі швидкої допомоги прямо в суд, які перевірять стан здоров'я", - сказав Кірєєв.

Нагадаємо, сьогодні адвокат Титаренко попросив суд перенести засідання до понеділка через погіршення стану здоров'я: "Враховуючи темп, в якому розглядається справа, я прошу оголосити перерву до понеділка, оскільки стан мого здоров'я не може сьогодні повною мірою виконувати функції по захисту. Той темп, який взяв суд - день у день розглядати справу, захисту доводиться готуватися вночі. Я через свій стан не можу сьогодні захищати мою підзахисну". Тимошенко підтримала клопотання захисника.


Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини