RU

Адвокати Тимошенко просять суд закрити "газову справу"

16.08.2012, 12:05
Адвокати Тимошенко просять суд закрити
Олександр Плахотнюк (фото - byut.com.ua)
Адвокат екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк просить Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ закрити кримінальну справу стосовно Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як суддя Олександр Елфімов зачитав касаційну скаргу Плахотнюка, адвокат попросив її задовольнити.

Плахотнюк зазначив, що Печерський суд неповно, однобічно і необ'єктивно досліджував фактичні обставини справи. Адвокат вважає, що справа розглядалася з обвинувальним ухилом, з порушенням принципів змагальності, процесуального порядку дослідження доказів і прав захисту і підсудної.

Плахотнюк назвав вирок належним чином не мотивованим і заснованим на принципах припущень.

"Прошу суд ухвалу Апеляційного суду міста Києва у справі Юлії Тимошенко скасувати, вирок Печерського суду скасувати. Кримінальну справу за обвинуваченням Тимошенко закрити в зв'язку з відсутністю в її діях складу злочину", - сказав адвокат.

Нагадаємо, сьогодні Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ вирішив розглядати касацію захисту Юлії Тимошенко на вирок у газовій справі без екс-прем'єр-міністра.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини