RU

Адвокати розповіли про махінації з розподілом справ Автомайдану

15.12.2015, 17:14
Адвокати розповіли про махінації з розподілом справ Автомайдану - Фото
Оксана Царевич і Віктор Кицюк (фото - скріншот)
Адвокати громадської організації Адвокатська дорадча група оприлюднили результати розслідування, яке демонструє, чому в Печерському суді справи Автомайдану розглядали тільки судді Оксана Царевич, Віктор Кицюк і Родіон Кірєєв. Про це йдеться в заяві адвокатів на їх сторінці в Facebook.

За їхніми словами, у них є докази втручань в автоматизовану систему розподілу справ у Печерському суді. Автоматизована система розподілу справ - система, що визначає справи між суддями, які мають відповідну спеціалізацію.

Адвокати повідомляють, що 9 січня 2014 року о 14:34 якась користувач KYTSUK (за даними адвокатів, під цим ніком в системі має право працювати Людмила Кицюк - сестра Віктора Кицюка) вносить зміни в спеціалізації п'яти суддів Печерського суді, серед яких - Кірєєв, Кицюк і Царевич, і залишає її тільки для Царевич.

Після цього відбувається автоматичний розподіл, де система вибирає справу тільки для одного судді, не маючи альтернативи. Система вибирає того суддю, для якого була вказана потрібна спеціалізація. Адовкати додали, що таким чином, внесення в систему вносилися "по всіх інших справах", включаючи справи Автомайдану.

Також підкреслюється, що таким чином "у справах Автомайдану призначалися тільки потрібні судді". "Це ще раз доводить, що справи стосовно активістів Майдану були повністю контрольовані і мали заздалегідь певне рішення", - резюмували юристи.

Нагадаємо, 4 березня 2014 року Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт трьох суддів Печерського суду Києва Оксани Царевич і Віктора Кицюка. Їх підозрюють у прийнятті завідомо неправосудних рішень в адміністративних справах щодо активістів Автомайдану.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини