Адвокати російських ГРУшників хочуть змінити прокурорів

23.12.2015, 15:48
Адвокати російських ГРУшників хочуть змінити прокурорів - Фото
Євген Єрофєєв і Олександр Александров

Адвокати Єрофєєва і Александрова подали відведення новому прокурору, аргументуючи це тим, що у звинувачення нібито "немає підстав для зміни прокурора"

Сьогодні, 22 грудня, у Голосіївському районному суді Києва триває розгляд справи російських військовослужбовців ГРУ Олександра Александрова і Євгенія Єрофєєва. У ході судового засідання стороною обвинувачення був заявлений новий прокурор, відповідні документи були подані колегії суддів, передає кореспондент ЛІГА.net.

Адвокати підсудних Оксана Соколовська і Юрій Грабовський подали відведення новому прокурору, аргументуючи це тим, що у звинувачення нібито "немає підстав для зміни прокурора".

Підсудні також підтримали відведення нового прокурора. В даний момент колегія суддів на чолі з головуючим суддею Миколою Дідиком віддалилася в дорадчу кімнату для розгляду відводу, у зв'язку з чим в засіданні оголошено перерву.

Нагадаємо, сьогодні в ході засідання суду планується допит низки свідків у справі затриманих у травні 2015 року в Луганській області російських диверсантів Александрова і Єрофєєва. На минулому судовому засіданні двоє свідків - військові медики ЗСУ - під присягою заявили, що після затримання Александров і Єрофєєв зізналися, що є військовослужбовцями ГРУ ГШ РФ.

Читайте також: ГРУшник Александров говорив, що він військовий РФ - свідок

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями