RU

Адвокати просять суд виправдати Луценка

10.08.2012, 13:40
Адвокати просять суд виправдати Луценка - Фото
Юрій Луценко
Адвокат екс-прем'єр-міністра МВС Юрія Луценка Олексій Баганець просить суд виправдати свого підзахисного. Про це він сказав в ході свого виступу в судових дебатах.

"Сторона звинувачення не довела провину мого підзахисного, і навіть не змогла довести сам факт вчинення ним дій, що підпадають під склад злочину", - зазначив Баганець, якого цитує кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Адвокат пояснив, що оперативно-розшукові заходи щодо потерпілого Валентина Давиденка проводилися на підставі рішення не Луценка, а Апеляційного суду.

"Ні законом про міліцію, ні законом про ОРД не визначено, що міністр повинен контролювати ведення ОРД. Міністр лише здійснює контроль роботи міністерства, несе персональну відповідальність перед Кабміном за покладені на міністерство завдання", - сказав він.

Баганець попросив суд закрити цю кримінальну справу в зв'язку з відсутністю складу злочину.

Нагадаємо, раніше сьогодні прокурори попросили для Луценка два з половиною роки обмеження волі.

Сьогодні в Печерському суді розпочалися дебати в рамках кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра МВС Юрія Луценка, а також підсудних Володимира Тарасенка та Олега Павленова у службовій недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння колишнього президента
Віктора Ющенка.

Як повідомлялося, потерпілий у цій справі, водій екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентин Давиденко відмовився від претензій до екс-голови МВС і заявив, що не вважає себе потерпілим.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини