RU

Адвокати Луценка подадуть апеляцію на другий вирок

17.08.2012, 10:43
Адвокати Луценка подадуть апеляцію на другий вирок - Фото
Юрій Луценко отримав сьогодні другий вирок
Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка буде подавати апеляцію на сьогоднішній вирок Печерського суду. Про це сказав в коментарі журналістам адвокат Олексій Баганець.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Баганець зазначив, що сьогоднішній вирок не став для нього несподіваним. "Але мені після цього вироку, незважаючи на те що я очікував такого результату, мені просто дуже сумно на душі. Сумно, що у нас таке правосуддя", - сказав він.

Адвокат роз'яснив, що з огляду на те, що призначене сьогодні покарання у вигляді двох років обмеження волі поглинається більш суворим у вигляді чотирьох років позбавлення волі за попередньою кримінальною справою, остаточна міра покарання залишається у вигляді чотирьох років ув'язнення, починаючи з дати арешту, 26 грудня 2010 року .

Крім того, адвокат підтвердив, що найближчим часом Луценка повинні етапувати в місце відбування покарання. "Прокурор хоч в цій частині не збрехав. На сьогоднішній день Луценко є засудженим за першим вироком, і в слідчому ізоляторі він утримувався тільки на підставі листа судді Медушевської у зв'язку з розглядом цієї справи. Враховуючи, що вона винесла вирок, термін, протягом якого він перебуває в СІЗО, закінчився ", - сказав адвокат.

Також Баганець наголосив, що винесений сьогодні вирок є незаконним. "Протягом 15 днів, що дає нам закон, ми обов'язково внесемо апеляцію", - підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд визначив екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків в установах і на підприємствах усіх форм власності на три роки. Вирок був винесений в рамках кримінальної справи щодо службової недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Суд порахував провину підсудних Юрія Луценка, Володимира Тарасенка та Олега Павленова повністю доведеною. Підсудним Володимиру Тарасенку та Олегу Павленову призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних податком мінімумів.

Однак, керуючись статтею 70 Кримінального кодексу, остаточне покарання Юрію Луценку було призначено шляхом поглинання менш суворого більш суворим покаранням, зарахувавши часткове відбування покарання за вироком Печерського суду, яким Луценка засудили до чотирьох років позбавлення волі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини