Адвокати Ахметова заперечують його причетність до справи Щербаня

25.01.2013, 14:14
Адвокати Ахметова заперечують його причетність до справи Щербаня - Фото
Ринат Ахметов

Юристи олігарха планують оприлюднити докази його непричетності до вбивства Євгена Щербаня

Адвокати бізнесмена Рината Ахметова заявляють про те, що їхній підзахисний не причетний до вбивства Євгена Щербаня. Про це йдеться в прес-релізі компанії Akin Gump Strauss Hauer & Feld, текст якого поширив телеканал ТВi.

"Протягом більше восьми років ми виступаємо в якості адвокатів пана Ахметова. Весь цей час разом з міжнародною консалтинговою компанією "Кролл" ми вичерпно провели багаторазові розслідування подібних неправдивих звинувачень. Ми не знайшли доказів, які б свідчили про те, що Ахметов був причетний до трагічних подій у відношенні пана Щербаня та інших бізнесменів", - говориться в повідомленні компанії.

Юристи додають, що, "чесно кажучи", деякі із загиблих "були найближчими друзями пана Ахметова".

У компанії відзначили, що провели "широку слідчу роботу у відповідь на помилкові і що вводять в оману, заяви українських державних діячів з переходу комерційних і промислових активів в управління пана Ахметова". "Ця робота включала в себе проведення інтерв'ю з багатьма особами, в тому числі, бізнес-партнерами, менеджерами, родичами і нащадками загиблих бізнесменів, а також збір і аналіз тисяч сторінок документації", - йдеться в повідомленні.

Компанія найближчим часом планує оприлюднити свої висновки офіційно. "Ми стверджуємо, що всі нещодавні звинувачення в причетності пана Ахметова до злочинної діяльності майже двадцять років тому будуть вважатися не відповідними дійсності і не грунтуються на фактах", - йдеться в прес-релізі.

Нагадаємо, колишній адвокат убивці Щербаня Дмитро Поезд  заявив, що прокуратурі доцільно допитати у справі Щербаня Рината Ахметова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь