RU

Адвокати Ахметова заперечують його причетність до справи Щербаня

25.01.2013, 14:14
Адвокати Ахметова заперечують його причетність до справи Щербаня - Фото
Ринат Ахметов
Адвокати бізнесмена Рината Ахметова заявляють про те, що їхній підзахисний не причетний до вбивства Євгена Щербаня. Про це йдеться в прес-релізі компанії Akin Gump Strauss Hauer & Feld, текст якого поширив телеканал ТВi.

"Протягом більше восьми років ми виступаємо в якості адвокатів пана Ахметова. Весь цей час разом з міжнародною консалтинговою компанією "Кролл" ми вичерпно провели багаторазові розслідування подібних неправдивих звинувачень. Ми не знайшли доказів, які б свідчили про те, що Ахметов був причетний до трагічних подій у відношенні пана Щербаня та інших бізнесменів", - говориться в повідомленні компанії.

Юристи додають, що, "чесно кажучи", деякі із загиблих "були найближчими друзями пана Ахметова".

У компанії відзначили, що провели "широку слідчу роботу у відповідь на помилкові і що вводять в оману, заяви українських державних діячів з переходу комерційних і промислових активів в управління пана Ахметова". "Ця робота включала в себе проведення інтерв'ю з багатьма особами, в тому числі, бізнес-партнерами, менеджерами, родичами і нащадками загиблих бізнесменів, а також збір і аналіз тисяч сторінок документації", - йдеться в повідомленні.

Компанія найближчим часом планує оприлюднити свої висновки офіційно. "Ми стверджуємо, що всі нещодавні звинувачення в причетності пана Ахметова до злочинної діяльності майже двадцять років тому будуть вважатися не відповідними дійсності і не грунтуються на фактах", - йдеться в прес-релізі.

Нагадаємо, колишній адвокат убивці Щербаня Дмитро Поезд  заявив, що прокуратурі доцільно допитати у справі Щербаня Рината Ахметова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини