RU

Адвокати Тимошенко здивовані і просять паузу через 22-й том кримінальної справи

31.08.2011, 10:57

Кримінальна справа стосовно колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко нараховує вже 22 томи. Це стало відомо лише на сьогоднішньому засіданні і виявилося несподіванкою для адвокатів Тимошенко.

На минулому засіданні в понеділок йшлося, що в справі 21 том матеріалів, суддя на той момент зачитав вже 19 томів. Але сьогодні, зачитавши два томи, що залишилися, суддя Родіон Кірєєв сказав, що суд переходить до вивчення 22-го тому, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Це викликало протест захисників Тимошенко. Як указав Олександр Плахотнюк, захисту не було відомо про існування 22-го тому. Він указав, що адвокати не ознайомлені з цим томом і попросив перерву на півгодини, щоб вивчити цей том матеріалів.

"Я вчора в канцелярії суду ознайомився з 19, 20 і 21-м томом. Мені сказали, що це всі матеріали справи. Я ще перепитав, чи немає вже 22-го тому, мені сказали, що немає", - сказав він.

Кірєєв зазначив, що після 14-го томи формуються з матеріалів, зібраних в ході судового слідства, засідання проходять регулярно, тому їх кількість постійно збільшується.

"Вчора станом на 17:44 22-й том ще не був сформований", - заявив адвокат. Плахотнюк наголосив, що захист має право ознайомитися з матеріалами справи до їх вивчення на засіданні.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини