RU

Адвокати Тимошенко не готові до сьогоднішнього суду

22.07.2011, 09:35
Адвокати Тимошенко не готові до сьогоднішнього суду - Фото
318ff4b69e482c87c6d8d1321381205e.jpg

Адвокати Тимошенко не готові до сьогоднішнього суду

Печерський районний суд сьогодні продовжить розгляд кримінальної справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Адвокати підсудної до засідання не готові - за три дні, відведених їм на читання матеріалів справи, вони встигли ознайомитися лише з двома томами з 16-ти.

"Завтра знову судилище. Адвокати встигли ознайомитися за три доби з двома томами з 16-ти. Вони до процесу не готові", - написала Тимошенко на своїй сторінці в Twitter учора.

Спочатку адвокати Олександр Плахотнюк та Микола Сірий просили Печерський районний суд Києва врахувати їх обмежені фізичні і розумові здібності і дати на вивчення справи, яка нараховує понад 4 тис. сторінок тексту, два місяці.

Однак Печерський суд на минулому засіданні лише частково задовольнив відповідне клопотання і оголосив перерву в судовому засіданні до 22 липня, надавши новим адвокатам три дні для ознайомлення з масивом кримінальної справи.

Тимошенко заявила, що зробити це нереально, і в доказ влаштувала публічні читання своєї кримінальної справи в присутності журналістів. Допомагав їй в цьому колишній захисник, народний депутат Сергій Власенко, який взявся читати справу на швидкість.

Одну сторінку Власенко прочитав за 3 хвилини 21 секунду. Після цього народний депутат зупинився і підрахував, що на читання всієї справи знадобиться 25 робочих днів (виходячи з восьмичасового робочого дня). При цьому Власенко пояснив, що результати свого читання множив на 4 тис. сторінок, хоча в кримінальній справі їх більше, і при підрахунках округлив час читання до трьох хвилин.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини