RU

Адвокати Тимошенко готуються до оскарження вироку

06.10.2011, 15:21
Адвокати Тимошенко готуються до оскарження вироку - Фото
edaf333a0377a7b7f02628e6be2d6e7b.jpg

Адвокати Тимошенко готуються до оскарження вироку
Якщо вирок Печерського районного суду Києва у справі Юлії Тимошенко буде обвинувальним, його в будь-якому випадку оскаржать, навіть якщо стаття, за якою звинувачується екс-прем'єр, буде декриміналізована. Про це заявили сьогодні адвокати Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, адвокат Олександр Плахотнюк зазначив, що в ході судового розгляду справи стало очевидно: Тимошенко не вчиняла жодного правопорушення.

"У суду немає іншого виходу, крім виголошення виправдального вироку, і всі розмови про те, що буде декриміналізація якихось статей, що під цю справу Верховна Рада буде приймати спеціальні законопроекти, щоб виправдати дії Юлії Володимирівни, - я вважаю, що це не має сенсу, оскільки суд і так повинен ухвалити виправдальний вирок", - сказав він.

У свою чергу, адвокат Юрій Сухов підтримав Плахотнюка.

"Безумовно, у цій справі має бути ухвалений виправдальний вирок, але якщо він буде обвинувального характеру, то, незалежно від декриміналізації або недекриміналізації цієї статті, він буде оскаржений, за будь-яких обставин, оскільки ми вважаємо, що складу злочину в діях Тимошенко немає", - наголосив він.

Крім того, на думку Сухова, відсутність будь-якої реакції української влади на позицію цивілізованого світу у справі Тимошенко свідчить про те, що "дане переслідування не має нічого спільного з кримінальним".

Нагадаємо, раніше сьогодні депутати парламенту домовилися обговорити, як декриміналізувати статтю Кримінального кодексу, за якою судять лідерів опозиції. Наразі існує три варіанти розв'язання питання. "Ми домовилися продовжити консультації", - сказав голова ВР Володимир Литвин.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини