RU

Адвокати проти амністії Тимошенко і Луценка

14.09.2011, 13:59

Народний депутат Сергій Власенко голосуватиме проти проекту закону про амністію Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, оскільки вони невинні. Про це він заявив сьогодні, відповідаючи на питання журналістів. Адвокати підсудних з цим повністю згодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко наголосив: "Як людина, котра, можливо, буде голосувати у цей день, я можу сказати, що я проголосую проти, оскільки я вважаю, що цей законопроект свідчить про те, що нібито Луценко і Тимошенко здійснили злочин, але нібито хтось хоче сказати їм, що вони якісь особливі і тому, будь ласка, не застосовуйте до них міру покарання. Це абсолютно неправильна конструкція".

"Ні Тимошенко, ні, наскільки я знаю, Луценко злочинів не скоювали, і питання про амністію не стоїть", - пояснив Власенко.

Він нагадав про позицію Тимошенко, яка не визнає себе винною у злочинах, що їй інкримінують.

"Тому говорити про те, що ми тут дозволимо владі зберегти лице, дозволимо їм винести звинувачувальний вирок, а потім провести амністію - це позиція неправильна", - вважає він.

Адвокат Луценко Ігор Фомін, коментуючи цей законопроект, вказав, що бажання допомогти - приємне, але погодитися з такою постановкою питання адвокати не можуть, оскільки позиція і самого Луценка, і його захисту полягає в тому, що злочину він не скоював.

"Він (Юрій Луценко, - ред.) кожну свою заяву підписує як політв'язень. Він вважає, що він переслідується виключно як політик, а не як кримінальний злочинець. Він каже про те, що ніколи не здійснював кримінальних злочинів", - додав Фомін.

Коментуючи варіант можливої амністії, представники захисту Тимошенко і Луценка звернули увагу на те, що такий варіант влада може використати для того, щоб зберегти лице перед українською і міжнародною громадськістю: з одного боку - винести обвинувачення, а з іншого - позбавити Луценко і Тимошенко від необхідності відбувати термін.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини