RU

Адвокати Мельниченка підтверджують, що він перебуває в США

14.10.2011, 16:11
Адвокати Мельниченка підтверджують, що він перебуває в США - Фото
a5f9f1c0fecb9fe0c0b76d1af2c5456b.jpg

Адвокати Мельниченка підтверджують, що він перебуває в США

Адвокати екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка підтверджують, що їх підзахисний перебуває в США.

Відповідаючи на питання журналістів з приводу того, де зараз знаходиться Мельниченко, адвокат Микола Неділько сказав: "В Америці", - передає Інтерфакс-Україна.

У свою чергу адвокат Павло Сичов додав, що Мельниченко спілкується з адвокатами, вони готуються до слідчих дій, узгоджують позиції.

Відповідаючи на питання, яким чином Мельниченко виїхав з України, Неділько сказав: "Микола Іванович досить професійний співробітник СБУ, і щоб насамперед не підставити своїх адвокатів, нас він про це не повідомляв, особисто ми з ним не виїжджали, і яким чином це сталося - нам невідомо".

Адвокат також проінформував, що Мельниченко виїхав з України законним способом в перших числах жовтня.

Неділько зазначив, що офіційно документ про заборону на виїзд з України його підзахисному ніхто не вручав.

"Я не знаю, чим керувалася Генпрокуратура, але я офіційно заявляю, що жодного документа про заборону на виїзд, в тому числі з України, Мельниченку офіційно не вручали", - наголосив адвокат.

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що екс-майор Мельниченко перебуває в розшуку. "Раніше він був на підписці про невиїзд, були зафіксовані два порушення ним умов підписки і було прийнято рішення про його доставку до слідчого, але його не виявилося", - заявив генпрокурор Віктор Пшонка.

Пізніше Мельниченко заявив, що перебуває в США і збирається подати в суд на генпрокурора "за поширення недостовірної інформації". "Я не уникаю слідства і не ховаюся. Я ніколи не підписував повісток про невиїзд, і не отримував їх від будь-якого правоохоронця", - сказав екс-майор.

Микола Мельниченко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини