RU

Адвокат просить суд закрити справу проти Луценка

23.04.2012, 12:19
Адвокат просить суд закрити справу проти Луценка - Фото
Олексій Баганець. Фото - nso.org.ua
Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець просить Печерський районний суд закрити кримінальну справу стосовно свого підзахисного. Відповідне клопотання він заявив на сьогоднішньому засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Баганець наголосив: "Прошу вас кримінальну справу за обвинуваченням Луценка закрити у зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину. І, на мою думку, тут немає навіть події злочину".

Нагадаємо, в Печерському районному суді міста Києва сьогодні розпочався розгляд справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка - Валентином Давиденком. Цей епізод був виділений в окрему справу.

В обвинувальному висновку із цього епізоду сказано: "Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також Олег Павленов і Володимир Тарасенко, будучи представниками влади і посадовими особами, які вчинили зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Валентина Давиденка".

Сам Давиденко на допиті в суді заявив, що потерпілим себе не вважає.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини