RU

Адвокат просить суд скасувати вирок Луценка - збиток відшкодовано

08.05.2012, 11:50
Адвокат просить суд скасувати вирок Луценка - збиток відшкодовано - Фото
Олексій Баганець. Фото - nso.org.ua
Адвокат Олексій Баганець просить Апеляційний суд скасувати вирок Печерського суду Києва, яким колишній голова МВС Юрій Луценко був засуджений до чотирьох років позбавлення волі. Про це він заявив на засіданні суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Баганець наголосив: "Прошу суд апеляцію задовольнити, вирок Печерського районного суду Києва щодо Луценка Юрія Віталійовича скасувати в повному обсязі, а кримінальну справу стосовно нього закрити на підставі п. 2 ст. 6 КПК України, - відсутність в діях складу злочину ".

Баганець також попросив суд відмовити в задоволенні цивільного позову МВС України до Луценка.

"В даний час державі в особі Міністерства внутрішніх справ України у повному обсязі відшкодовані кошти в сумі 938107,75 грн. І ГУ Пенсійного фонду України в м. Києві у сумі 71342,94 грн., які, згідно з вироком Печерського районного суду, визнано матеріальним збитком у даній кримінальній справі, у зв'язку з чим відсутні підстави для задоволення цивільного позову до Луценка ", - сказав він.

Нагадаємо, наприкінці квітня Баганець заявив, що колишні співробітники міліції  зібрали й перерахували на рахунок МВС в казначействі кошти  на погашення суми, яка інкримінується екс-голові МВС Юрію Луценко як матеріальні збитки. "Мені телефонували з ініціативної групи колишні співробітники міліції, генерали і сказали, що повністю зібрали гроші на погашення суми, яка інкримінується Луценку як матеріальні збитки на підставі вироку ...", - сказав він. За його словами, колишній заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов та інший заступник Олександр Ембулатов не тільки підтвердили, що зібрали кошти - а це 644 тисячі гривень, а вже перерахували їх на рахунок Міністерства внутрішніх справ у казначействі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини