RU

Адвокат побоюється провокацій проти Луценка в Менській колонії

03.09.2012, 10:34
Адвокат побоюється провокацій проти Луценка в Менській колонії - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)
Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець не виключає провокацій відносно свого підзахисного в Менській виправній колонії. Про це він заявив газеті Коммерсант-Украина.

"Це специфічний заклад, там не звичайні бандити, а колишні працівники силових структур, багато з яких отримали термін саме через діяльність Юрія Луценка на посаді міністра. Тому я не виключаю, що можуть бути якісь провокації", - зокрема, підкреслив Баганець.

За день до переведення Луценка в Менську виправну колонію помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко говорив, що, за попередніми даними, в камері з екс-міністром будуть перебувати троє або четверо "спеціально підібраних ув'язнених". Андрушко уточнив, що ув'язнення співкамерників екс-міністра ніяк не відноситься до того періоду, коли він очолював МВС.

Нагадаємо, 31 серпня Луценка доставили в Менську виправну колонію N91 (Чернігівська область), де він буде відбувати покарання. Останні півтора року екс-міністр провів у Лук'янівському СІЗО в Києві. Йому залишилося провести в колонії ще близько 2,5 років. Поки Луценко задоволений побутоми умовами в колонії. "Я змогла переговорити зі своїм чоловіком по телефону, у нього тепер є можливість розмовляти по стаціонарному телефону під наглядом чергового", - сказала його дружина Ірина Луценко, додавши, що в камері є холодильник і телевізор.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини