RU

Адвокат підозрює, що в палаті Тимошенко йде "шмон"

13.09.2012, 15:56
Адвокат підозрює, що в палаті Тимошенко йде
Фото: lrp.lt
Захисника Олександра Плахотнюка не пускають в палату до екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це повідомив сам Плахотнюк, який зараз перебуває в харківській лікарні Укрзалізниці.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Плахотнюк уточнив: "Я вже годину перебуваю тут, перед дверима, і мене не пускають. При цьому не дають ніяких пояснень".

Адвокат повідомив, що сьогодні до обіду бачився з Тимошенко, але коли повернувся після обідньої перерви - його відмовилися пускати. "Коли я виходив перед обідом, я повідомив, що буду о 14:00, і вони сприйняли це нормально, сказали: добре, ми вас чекаємо", - розповів він.

"Є таке передчуття й інформація, що, можливо, в цей час проводять так званий шмон (обшук на тюремному жаргоні, - ред.) ... Там щось зараз відбувається, в будь-якому випадку щось незаконне або незрозуміле, тому що до мене не вийшли і не пояснили, чому не пускають на побачення ", - підкреслив він.

Плахотнюк висловив припущення, що влада в цей час "намагається або зімітувати якийсь компромат, або створити якусь стресову ситуацію".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини