Адвокат Небесної сотні: Бубенчик розповідає небилиці

29.02.2016, 14:06
Адвокат Небесної сотні: Бубенчик розповідає небилиці - Фото
Іван Бубенчик (фото: Branci / Babylon13)
Матеріали кримінальної справи по розстрілу Майдану в лютому 2014 року свідчать про те, що заяви учасника Майдану Івана Бубенчика про те, як він нібито стріляв у співробітників Беркута, "м'яко кажучи", не збігаються з тим, що відбувалося насправді. Про це в інтерв'ю виданню Збруч заявив адвокат сімей Небесної сотні Віталій Титич.

В середині лютого один з ресурсів опублікував інтерв'ю з Бубенчиком, в якому той розповів, як нібито розстрілював силовиків Беркута.

"Бубенчик розповідає про автомат калібру 7,62 мм. На ділі ж 20 лютого серед убитих і поранених правоохоронців зафіксовані поранення картеччю. Не збігається і то, як він ходив між щитами і стріляв у бік правоохоронців", - сказав Титич.

За словами адвоката, він не має права оприлюднювати деякі подробиці справи, проте "запевняє", що заяви Бубенчика "не відповідають реальним обставинам".

"Тобто він не знає, про що говорить. Можливо, в цьому і є розрахунок, що за такі слова неможливо притягти до відповідальності, тому що він не свідчить про злочин - він розповідає небилицю", - пояснив Титич.

У тому, що подібні "свідчення" безкарно можуть поширюватися, і за це людину не притягнуть до відповідальності, адвокат звинувачує закон про недопущення переслідування учасників протестів, який був прийнятий відразу після 21 лютого 2014 року.

"Цей закон дуже дивний. Настільки, що там є навіть "терористичний акт" в повному складі, за всіма ознаками ст. 258. Тобто людина, яка скоїла теракт, підлягає звільненню від відповідальності... У цьому ж законі серед інших є й ст. 348 - "замах на життя співробітника правоохраніельного органу". Це одна з причин, чому такий Бубенчик з'явився. Він упевнений, що його не притягнуть до кримінальної відповідальності", - резюмував адвокат.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина