RU

Адвокат не бачить причин порушувати справу за білборд з котом

15.08.2012, 15:23
Адвокат не бачить причин порушувати справу за білборд з котом - Фото
Фото: dndz.com.ua
Юридичні підстави для порушення кримінальної справи за білборд із зображенням пенсіонерки з котом і підписом "Дізналася, що онук голосував за регіони. Переписала хату на кота" відсутні. Про це в коментарі для ЮРЛІГИ заявив адвокат Андрій Осипов.

"Не можна однозначно сказати, що кримінальну справу порушено у зв'язку з плакатом, а не ... в зв'язку з чимось іншим для того, щоб тиснути на людину або ще що-небудь. Якщо ж ситуація таки пов'язана зі змістом плаката, і Партія регіонів вважає, що він містить інформацію негативного характеру, то тоді це цивільні правовідносини. Я не бачу складу кримінального злочину в ситуації з білбордом", - зазначив він.

Адвокату важко припустити, за якими статтями могло бути порушено справу проти автора білборда, оскільки з тексту, розміщеного на ньому, можна сказати тільки, що "у бабусі є позиція". "Єдине, що я можу припустити з точки зору Кримінального кодексу, - це те, що подібні справи у нас зазвичай порушуються за "хуліганство". Може бути, звичайно, і ще щось, але фантазії слідчого тут важко передбачити", - додав він.

"Інша справа, що в наших реаліях справу можуть порушити через це, але з інших обставин", - сказав він.

Нагадаємо, автором білборда називають опозиційного голову Єлизаветівської сільради Дніпропетровської області Максима Голосного. За інформацією ЗМІ, щодо нього вже порушено кримінальну справу, а сам винуватець оголошений в розшук. Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що проти творця скандального білборда із зображенням пенсіонерки з котом порушено кримінальну справу. Власник білборда - директор рекламного агентства Апельсин - після телефонної розмови з високопоставленим чиновником нібито потрапила в реанімацію.

Деякі юристи вважають, що все це теоретично можна кваліфікувати за ст. 170 КК, згідно з якою за умисне перешкоджання законній діяльності профспілок, політичних партій, громадських організацій загрожує покарання у вигляді виправних робіт строком до двох років або позбавлення волі на строк до трьох років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини