RU

Адвокат Луценка не бачить шансів виграти в Апеляційному суді

15.05.2012, 14:17
Адвокат Луценка не бачить шансів виграти в Апеляційному суді - Фото
Олексій Баганець. Фото - nso.org.ua
Захист екс-міністра Юрія Луценко не розраховує на справедливе рішення Апеляційного суду Києва. Про це адвокат Олексій Баганець заявив в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Баганець скасував, що сьогоднішня відмова суду у відведенні суддів був очікуваним. Тим не менш, за його словами, він зобов'язаний був заявити такий відвід: "Дійсно, головуючий у справі під час попереднього розгляду справи по нашим апеляцій невмотивовано відмовив у задоволенні нашого клопотання про проведення судового слідства Апеляційним судом. Підстав для проведення такого слідства було більш ніж достатньо ... Я вперше в своїй практиці стикаюся з тим, що судом не були допитані майже 50 свідків з боку державного обвинувачення, відмовлено було в допиті 12 свідків, про що клопоталася захист Юрія Луценка. Тобто неповнота досудового та судового слідства очевидна. Але суддя, незважаючи на те, що я на 13 аркушах підготував клопотання про проведення судового слідства і виклав там свої конкретні аргументи, після години перебування в нарадчій кімнаті одним реченням відмовив нам у задоволенні клопотання, не викладаючи мотивації хоча б з приводу одного нашого аргументу. Природно, це викликало сумніви не тільки в мене, а й у мого підзахисного в плані об'єктивності цього судді".

Баганець підозрює, що "вже підготовлено постанову суду про відмову в задоволенні апеляції захисту Юрія Луценка". У нього спочатку не було надій на неупереджений розгляд справи в Апеляційному суді. "Я з самого початку знав про те, що, на превеликий жаль, на сьогоднішній день суд управляється ззовні, і законного рішення у справі Луценка, тим більше з боку Апеляційного суду, не буде", - сказав він.

Адвокат також повідомив, що в разі відмови в задоволенні апеляції захист буде звертатися з касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду: "Там у мене є невеликі надії на те, що, може бути, вищий спеціалізований суд хоча б частково прийме законне рішення у справі Луценка, а так, звичайно, надія тільки на Європейський суд з прав людини, на те, що він може захистити законне право Луценка на справедливий суд ".

Нагадаємо, сьогодні з 10:00 в Апеляційному суді Києва триває розгляд по суті апеляційної скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на вирок Печерського районного суду Києва від 27 лютого 2012 року, яким він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі. На самому початку засідання захист Луценка заявив клопотання про відвід судді Рибака, але колегія суддів після наради відмовила в його задоволенні.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини