RU

Адвокат Луценка: Кузьмін дав команду на мій арешт

06.07.2012, 09:42
Адвокат Луценка: Кузьмін дав команду на мій арешт - Фото
Олексій Баганець (фото - nso.org.ua)
Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець стверджує, що отримав попередження про можливий арешт. Про це він заявив газеті Комерсант-Україна

Баганець стверджує, що перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін нібито дав команду порушити відносно нього кримінальну справу. За словами адвоката, про це його попередив у приватній розмові один зі знайомих по роботі в Генпрокуратурі (Баганець пропрацював в органах прокуратури понад 30 років і займав посади аж до заступника генпрокурора, прокурора Донецької та Львівської областей - ред.).

"Мені розповіли, що рішення Європейського суду з прав людини (за Луценка, - ред.) викликало величезне роздратування у керівництва ГПУ, і нібито на якійсь нараді Ренат Кузьмін дав команду порушити відносно мене кримінальну справу і заарештувати. Я чув про те , що його дратує той факт, що я захищаю Луценка ", - зазначив він.

Адвокат знає, які факти можуть бути покладені в основу кримінальної справи: "Я в 2010 році пішов у відставку, злочинною діяльністю ніколи не займався і гріхів за собою не відчуваю. І взагалі, при чому тут я, якщо Європейський суд прийняв рішення не на користь держави України? "

Кузьмін в телефонній розмові заявив, що зараз перебуває у відпустці, ніяких команд він не давав, і рекомендував згадати прокурорське минуле Олексія Баганця. "Мені складно припустити, що хтось, крім самого пана Баганця, вважає його важливою фігурою, якою міг би займатися центральний апарат Генпрокуратури", - заявив він.

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - він був проведений з порушенням ст.5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність), - а також політичну мету його переслідування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини