RU

Адвокат хоче знати, хто й навіщо веде зйомку в суді з Тимошенко

25.06.2012, 17:05
Адвокат хоче знати, хто й навіщо веде зйомку в суді з Тимошенко - Фото
Сергій Власенко
Захист Юлії Тимошенко на наступному судовому засіданні Київського районного суду Харкова має намір з'ясувати правові підстави для встановлення камер відеоспостереження в залі, в якому слухається справа екс-прем'єра з ЄЕСУ.

"Я не знаю, хто встановив ці відеокамери, не знаю, на яких правових підставах ці відеокамери там знаходяться і чи здійснюється якась зйомка того, що відбувається в залі судового засідання. Оскільки суддя чітко вказав, що будь-яка відеозйомка заборонена. Я не знаю, хто це знімає всупереч судовому рішенню. Ми це питання обов'язково піднімемо на наступному судовому засіданні ", - сказав адвокат Сергій Власенко, якого цитує сайт Тимошенко.

Власенко нагадав, що 20 квітня суд всупереч ст. 20 КПК про відкритість судових процесів відмовив захисту Тимошенко в задоволенні клопотання про допуск теле-  та фоторепортерів на судові засідання, свідомо "уникаючи публічності в новому процесі над екс-прем'єр-міністром України". "Чому журналістів не допускають, а хтось, невідомо хто, все це знімає, і невідомо, як це буде використовуватися?" - запитав він.

Нагадаємо, сьогодні в залі Київського районного суду було встановлено скляний бокс для Тимошенко, всередині якого знаходилися два столи, стільці, дві тумби, мікрофон, живі квіти та картини. Вперше в судовій практиці в скляній клітці знайшлося місце для плазмового екрану, на який виводилася відеотрансляція з камер спостереження в суді.

Досьє на Сергія Власенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини