RU

Адвокат хоче добитися виправдання Гройсмана

06.08.2013, 16:43
Адвокат хоче добитися виправдання Гройсмана - Фото
Дмитро Гройсман (фото - undp.org.ua)
Прокуратура клопотатиме про закриття справи у зв'язку зі смертю обвинуваченого. Адвокат Дмитра Гройсмана хоче довести невинність свого підзахисного і довести справу до кінця. Про це сказано в листі прихильників Гройсмана.

"Завтра прокуратура спробує закрити справу у зв'язку зі смертю обвинуваченого. Але судовий процес дійшов до фінального етапу, пройшла дебатна частина, і завтра мало прозвучати фінальне слово Дмитра Гройсмана, суддя повинен був оголосити вердикт. У Дмитра є адвокат, який представляє його на суді", - йдеться в повідомленні, передає Українська правда.

Соратники Гройсмана вважають, що за участю журналістів у представників Гройсмана "буде набагато більше шансів довести справу Дмитра до кінця". "Сам Дмитро не раз говорив, що справа сфальсифікована, і у відкритий доступ наводилися очевидні факти. Але той факт, що справа взагалі була заведена за такою статтею, з такими звинуваченнями, вже свідчить про те, що це стосується кожного з нас", - йдеться у листі.

Нагадаємо, восени 2010 року проти Гройсмана порушили кримінальну справу за статтями "наруга над державними символами України" і "поширення порнографії". Гройсману інкримінували публікацію в його LiveJournal зображення статуетки чоловіка з ерегированним фалосом, що лежить на Конституції України в якості ілюстрація до його статті про те, як небезпечні законодавчі ініціативи можуть грубо топтати конституційні права людини, а також посилання на нецензурний ролик про російських політиків та громадських діячів Віктора Шендеровича і Едуарда Лимонова. За висунутими звинуваченнями йому загрожувало до 7 років в'язниці.

5 серпня Гройсмана не стало через хворобу серця. Він відомий своїми гучними викриттями корумпованих українських суддів, прокурорів і міліціонерів, багато років захищав права людей в Україні.

Досьє на Дмитра Гройсмана
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини