Адвокат Фірташа заперечує нові звинувачення з боку США

27.07.2017, 17:04
Адвокат Фірташа заперечує нові звинувачення з боку США - Фото
Дмитро Фірташ (фото - ЕРА)
Два нових звинувачення, які містяться в офіційній відповіді прокуратури США від 24 липня 2017 року, на клопотання олігарха Дмитра Фірташа про відхилення висунутих проти нього первинних звинувачень, є помилковими і навіть не були включені в обвинувальний акт. Про це заявив адвокат Фірташа Дег Уебб.

За словами адвоката, будь-яких доказів по звинуваченню його підзахисного в причетності до російської організованої злочинності немає, а інформація про нові звинувачення в дачі хабарів громадянам США - помилкові.
 
"По-друге, прокуратура звинуватила Дмитра Фірташа в дачі хабарів, призначених для окремих громадян на території США. Це звинувачення також є хибним, тому воно також не було включено в обвинувальний акт. Пан Фірташ не причетний до дачі хабарів нікому ні на території США, ні де-небудь ще", - заявив Уебб.

26 липня американський видання The New Your Times повідомило, що в США суд вніс в справу Фірташа нову підозру про дачу хабарів і американцям.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса