RU

Адвокат: Зі справою Гонгадзе хочуть покінчити, а не завершити її

11.08.2011, 16:58
Адвокат: Зі справою Гонгадзе хочуть покінчити, а не завершити її - Фото
b28ba7e86999b097449ab2d6326e2ea8.jpg

Адвокат: Зі справою Гонгадзе хочуть покінчити, а не завершити її

Зі справою про вбивство Георгія Гонгадзе (на фото) хочуть покінчити, а не завершити її. Про це заявила представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко сьогодні журналістам під час перерви в судовому засіданні.

"Цей судовий процес має чіткі ознаки незаконності. Ми сьогодні не можемо дати відповідь на питання, скільки у нас звинувачених - один чи два, який статус у Кравченка (екс-міністр внутрішніх справ, - ред.), який статус подання Генеральної прокуратури про закриття кримінальної справи у відношенні Кравченка за ч.8 ст. 6 Кримінально-процесуального кодексу, оскільки в матеріалах справи разів чотири залучено заяву близьких родичів Кравченка, які наполягають на завершенні досудового слідства", - наголосила Теличенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я вже не говорю про те, що завершення досудового слідства хотіли б бачити і всі троє потерпілих. Тобто, порушуються права обвинувачених, потерпілих, і така негарна змова суду з державним обвинуваченням для того, щоб дуже швидко, формально, в закритому режимі покінчити - не закінчити, а покінчити - зі справою Гонгадзе, це те, в чому я особисто брати участі не можу", - сказала Теличенко.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва призначив до розгляду по суті в закритому режимі кримінальну справу по обвинуваченню екс-генерала МВС Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Справа Гонгадзе: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини