RU

Адвокат впевнений, що в Європі відмінять звинувачувальний вирок Тимошенко

02.10.2011, 04:45
Адвокат впевнений, що в Європі відмінять звинувачувальний вирок Тимошенко - Фото
807e19cdd82a858797f363fcb2041cb6.jpg

Адвокат впевнений, що в Європі відмінять звинувачувальний вирок Тимошенко
Адвокат Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк вважає, що у разі звинувачувального вироку екс-прем'єр-міністру, він буде відмінений Європейським судом з прав людини. Про це він заявив в ефірі радіо Свобода.

"Я переконаний, що якщо навіть зараз суд ухвалить рішення про те, щоб засудити Юлію Володимирівну Тимошенко, максимум це дійде до Європейського суду (з прав людини) і цей вирок буде скасовано", - підкреслив адвокат.

Також Плахотнюк вважає, що найбільшим сюрпризом при винесенні судового рішення може стати виправдальний вирок. "На мою думку, найбільшим сюрпризом буде виправдальний вирок", - сказав він.

"Тому що те, що зараз зроблено прокуратурою і зроблено судом, зокрема, прокуратура не змінила обвинувачення, вони стоять на тому, що це було все ж явне перевищення службових повноважень. Прокуратура запросила 7 років позбавлення волі. Але хотілося б тут відмітити, що 7 років позбавлення волі - це мінімальний термін, який передбачений по цій частині цієї статті. Хоча інкримінується 1,5 млрд. грн. - це велика сума. Більш того колишній прем'єр-міністр - також посадова особа, яка певного рівня. І тому при невизнанні звинувачень просити 7 років позбавлення волі - це зовсім нелогічно", - підсумував Плахотнюк.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини