RU

Адвокат Волги заявляє про найгрубіші порушення відносно його клієнта

25.07.2011, 23:07
Адвокат Волги заявляє про найгрубіші порушення відносно його клієнта - Фото
29b9b79bce85d56aec34664f0eabb830.jpg

Адвокат Волги заявляє про найгрубіші порушення відносно його клієнта

Адвокат затриманого 19 липня цього року екс-голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волги Олег Король заявив про ряд найгрубіших порушень відносно свого підзахисного.

Як повідомила ЛІГАБізнесІнформ прес-служба Василя Волги, зокрема, Король відмітив, що внаслідок грубого порушення Карно-процесуального кодексу слідчим Віталієм Свірєповим, 20 липня цього року засідання Печерського райсуду столиці відносно обрання запобіжного заходу відбулося без участі захисника. "Свірєпов повідомив суду зазделегідь неправдиву інформацію про те, що захисника повідомили про дату і час проведення судового засідання. Проте, як виявилося, під час обшуку в квартирі Волги його дружині була просто залишена записка. "І цю записку залишили на місці обшуку, написавши її на зворотній стороні незаповненого бланка протоколу про обшук! Я вважаю, що це - основа для порушення карної справи проти слідчого за надання суду зазделегідь неправдивої інформації", - відмітив Король.

Також адвокат Василя Волги відмітив грубі порушення судового законодавства, допущені суддею Печерського суду Вікторією Горкавою при прийнятті постанови про проведення обшуку. "Не були вказані предмети, які підлягали вилученню. Фактично, обчистили квартиру, що нагадує мародерство", - сказав адвокат.

Крім того, зі слів Короля, в процесі першого допиту Василя Волги, що відбувся 20 липня цього року в приміщенні Генпрокуратури, слідчий відмовлявся виконати вимоги ст. 107 і 146 УПК, заперечивши проти власноручних пояснень Волги. "Лише через півтори години він погодився, що Волга буде особисто писати відповіді на його питання", - прокоментував захисник.

Адвокат також зазначив, що серед грубих порушень карно-процесуального законодавства є і факт недопущення його до першого конфіденційного побачення з підзахисним протягом 24 годин. Більш того, зі слів Короля, до Василя Волги його не допускають вже протягом п'яти діб. "Після першого перерваного допиту 20 липня слідчий мені пообіцяв, що в той же день надасть мені побачення з моїм підзахисним. Але ні в той день, ні пізніше це не трапилося. Він навіть телефонну трубку не бере", - відмітив Олег Король.

Крім того, зі слів захисника, слідчий відмовився надати йому матеріали, що стали основою для порушення карної справи. "Я не зрозумів з постанови про порушення карної справи, хто саме, в якому об'ємі давав хабар Волзі. Немає жодного слова! Хтось вів якісь зустрічі в якомусь ресторані. І все. Я попросив слідчу надати мені матеріали, адже вони є відкритими і загальнодоступними. Він відмовився мені їх надати", - сказав Король.

Нагадаємо, розділ Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг Волга був затриманий 19 липня "за здійснення злочину, пов'язаного з корупцією". 20 липня Печерський суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді змісту під вартою терміном на два місяці.

Виконуючий обов'язки генпрокурора Ренат Кузьмін, коментуючи цей арешт, повідомив, що Волга і ще троє чиновників звинувачуються в отриманні хабаря в розмірі $500 тисяч. "Загальна сума хабаря, отримання якої буде ставитися групі чиновників Державної комісії, становить $500 тисяч", - сказав він.

Василь Волга: біографія і підбірка новин>>>
Справа Василя Волги: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини