RU

Адвокат Тимошенко упевнений, що Тимошенко замовили, але не хоче говорити хто

03.10.2011, 09:38
Адвокат Тимошенко упевнений, що Тимошенко замовили, але не хоче говорити хто - Фото
5ec0ee0ac513e7afe97547cce440d558.jpg

Адвокат Тимошенко упевнений, що Тимошенко замовили, але не хоче говорити хто
Адвокат Юлії Тимошенко (на фото) Олександр Плахотнюк наполягає на тому, що справа проти екс-прем'єра була заказною. Про це він заявив в ефірі радіо Свобода.

"Говорити про те, хто замовник, дуже важко. Можна лише, якщо аналізувати те, як порушувалася кримінальна справа, як розслідувалася кримінальна справа… Хочу помітити, що порушена вона було в квітні місяці. Але дії Юлій Володимирівни аналізувалися ГПУ ще раніше, ще в 2010 році. І тоді були зроблені висновки (є листи в матеріалах справи за підписом генпрокурора Медведька і заступника генпрокурора) про те, що в діях Юлії Володимирівни, зокрема при підписанні угоди 19 січня 2009 року, не було жодного складу злочину. Це є в матеріалах справи", - зазначив він.

"Але потім в квітні, раптово, буквально за один день, було прийнято рішення про порушення кримінальної справи. Причому на основі таких документів і таких матеріалів, які, по-перше, за один день проаналізувати просто неможливо. По-друге, так звана проміжна довідка комісійної перевірки КРУ, яка виникла за один день і буквально за пару годин. Там була проаналізована велика кількість матеріалів, якщо вірити документу, і прийнято рішення про те, що нібито були завдані збитки діями Юлії Володимирівни. А це свідчить про те, що не було жодної об'єктивної перевірки, а справа порушувался одномоментно в один день. А це означає, що це комусь було потрібно", - додав адвокат.

При цьому він зазначив, що не хоче говорити, хто особисто ухвалив це рішення, але не виключає, що воно було прийняте у владі.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини