RU

Адвокат Тимошенко: У тому, що сьогодні відбувається, винні і ми самі

02.07.2011, 10:54
Адвокат Тимошенко: У тому, що сьогодні відбувається, винні і ми самі - Фото
6db53c62d5fdd55344174fd5f4099446.jpg

Адвокат Тимошенко: У тому, що сьогодні відбувається, винні і ми самі
Опозиції потрібно почати з визнання своїх помилок, вважає народний депутат, адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко. Таку думку він висловив у своєму матеріалі для тижневика ZN.UA.

"У тому, що сьогодні відбувається, винні і ми самі. Ще вчора ми були тією самою владою, яка сьогодні нас переслідує. Ще вчора у нас був шанс провести справжні реформи, але ми його втратили. Ще вчора у нас була реальна можливість якщо не побудувати, то хоча б почати рух у бік правової держави. Ми нею не скористалися", - визнав Власенко.

На його думку, фактично вся робота уряду Тимошенко в умовах кризи звелася до реагування на "миттєві осередки спалаху, адже подібних штучних криз було безліч, і стосувалися вони різних товарів — бензину, зерна, цукру тощо".

Також Власенко нарікає, що через низку щоденних проблем руки так і не дійшли до стратегічних рішень, відзначаючи при цьому також протидію президента Ющенка і відсутність серйозної підтримки в Раді. За його словами, потрібно чесно визнати, що в стратегічному плані зусилля для проведення реформ виявилися відверто недостатніми.

Він також зазначив, що після переходу з влади в опозицію ланцюг прорахунків продовжився: "Наша опозиція звикла плисти за течією. Вона захопилася критикою всього, що пропонує "антинародний режим", замість того, щоб нав'язувати владі ідейну дискусію і розробляти альтернативу. Вона не задає ідеологічних орієнтирів, не пропонує системи координат і не формує порядок денний", - впевнений Власенко. За його словами, ні влада, ні опозиція не формулюють відповідь на питання, як ми хочемо прийти у щасливе майбутнє.

Вихід він бачить у формуванні ідеології та притягнення її носіїв до управління державою. "Саме ідеологія (причому в найбільш широкому сенсі) - і як економічна модель, і як психологія, і як система політичних орієнтирів — матриця для проведення реформ, що відповідає на питання про методи", - вважає він.

Сергій Власенко: біографія і добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини