RU

Адвокат: Показання свідків у справі Тимошенко нелегітимні

28.07.2011, 12:15

Свідчення свідків по "газовій справі" Юлії Тимошенко, які даються після того моменту, коли екс-прем'єр залишилася без захисників, не є легітимними і їх не можна вважати доказами. Про це в ефірі 5 каналу заявив колишній адвокат Тимошенко Микола Сірий.

"Я хотів би звернути увагу, що показання свідків, які даються з обіду понеділка - нелегітимні. Тому що з того моменту коли Юлія Володимирівна залишилася без захисників - а вона заявляла, що вона не захищає себе сама, а здійснює захист тільки за допомогою захисників - з цього моменту не можуть проводитися жодні процесуальні дії в процесі. Відповідно, ті свідчення, які даються, - вони не є доказами і вони не можуть бути покладені в основу судового рішення", - сказав Сірий.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко відмовилася від своїх адвокатів - Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка. Свою відмову Тимошенко пояснила тим, що адвокатам не надали розумний час на ознайомлення з матеріалами справи, в зв'язку із чим у них немає можливості якісно виконувати свою роботу.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини