RU

Адвокат оскаржить арешт Луценка в Європейському суді з прав людини

25.02.2011, 14:50

Адвокат Юрія Луценка Ігор Фомін збирається оскаржити сьогоднішнє рішення Апеляційного суду Києва, яким екс-міністр внутрішніх справ був залишений під вартою, в Європейському суді з прав людини. Про це він заявив журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Фомін наголосив: "Зараз ці рішення судів - як Печерського, з якого прямо буде видно, що є прямим порушенням права на захист, оскільки справа розглядалася без адвоката звинуваченого, так і сьогоднішнє рішення апеляційного суду, якому, як виявилося, не потрібен сам скаржник для того, щоб прийняти рішення, - все це буде спрямовано до Європейського суду з прав людини з тим, щоб підтримати нашу позицію".

Захисник екс-міністра вважає, що Європейський суд з прав людини повинен розглянути цю справу в першочерговому порядку і зафіксувати факт порушення права на захист і факт незаконного утримання Ю.Луценка під вартою.

Нагадаємо, засідання Апеляційного суду Києва проходило без Ю.Луценка - заява екс-міністра внутрішніх справ про бажання бути присутнім на засіданні до суду ніби не надходила. Апеляційна інстанція залишила без змін рішення Печерського районного суду Києва від 16 лютого поточного року про продовження терміну перебування під вартою Ю.Луценка.

Ю.Луценко перебуватиме у СІЗО з 26 грудня минулого року. Йому пред'явлено остаточне обвинувачення в заволодінні державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, перевищенні службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, а також у зловживанні владою і службовим становищем, що завдали істотної шкоди правам громадян, вчиненим працівником правоохоронного органу.

Юрія Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини