RU

Адвокат: Лазаренко повернеться в Україну "набагато раніше", ніж очікувалося

20.11.2009, 17:40

Павло Лазаренко повернеться в Україну набагато раніше, ніж очікувалося - фактичний строк його покарання становитиме 82 місяці. Про це заявив адвокат П. Лазаренка Денієл Горовіц, коментуючи інформацію про те, що його підзахисний засуджений до 97 місяців позбавлення волі.

"Американський суддя погодився з тим, що міра покарання повинна бути зменшена. Він негайно зняв... одинадцять місяців. За системою Сполучених Штатів, насправді скорочення міри покарання буде більшим, ніж одинадцять місяців... У разі зразкової поведінки остаточна міра покарання звичайно зменшується на 15%, внаслідок чого фактична міра покарання Лазаренка становить 82 місяці. Скоро команда адвокатів Лазаренка і Бюро тюрем завершать розрахунки всього часу", - зазначив Д. Горовіц.

За його словами, П. Лазаренко повернеться в Україну, "як він сам сказав, щоб працювати багато і працювати чесно", а також донести до народу "правду про його переслідування і про перемогу над цим переслідуванням". Вичерпні обставини "справи Лазаренка" адвокат обіцяє оприлюднити після повернення підзахисного в Україну.

Нагадаємо, раніше суддя Північного округу штату Каліфорнія (США) Чарльз Р. Брейєр виніс остаточний вирок у справі колишнього Прем'єр-міністра України П. Лазаренка. Українського політика засуджено до 97 місяців позбавлення волі. До того ж суд не зарахував у строк ув’язнення перебування П. Лазаренка під домашнім арештом і не взяв до уваги заяву адвокатів про його незадовільний стан здоров'я.

Павло Лазаренко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини