Адвокат Гримчака спростувала інформацію про його "повішення"

25.11.2019, 13:38
Адвокат Гримчака спростувала інформацію про його
Юрій Гримчак (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Інформація деяких ЗМІ про те, що нібито колишній заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак намагався повіситися в СІЗО, не відповідає дійсності. Про це сьогодні LIGA.net заявила його адвокат Тетяна Матяш.

"Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності. Ще у вересні на камери він заявив, що любить свою сім'ю і життя і не збирається ніколи накладати на себе руки. Тому, якщо з ним щось колись станеться, то він попередив, це буде умисне вбивство. На сьогоднішній день він знаходиться в абсолютно нормальному стані, ніяких загроз його життю та здоров'ю немає", - підкреслила адвокат.

За її словами, вона спеціально перевірила інформаційне вкидання, зателефонувавши заступнику начальника Чернігівського СІЗО, який повідомив, що з Гримчаком станом на сьогодні все в порядку.

Адвокат уточнила, що сім'я Гримчака не може внести за нього заставу в сумі в 5,9 млн грн. "На сьогоднішній день дійсно сім'я не має такої можливості внести заставу, реально грошей немає, ледве вистачає на проживання" - додала Матяш.

Читайте також: Справа Гримчака: Зеленський починає виконувати передвиборчі обіцянки

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса