Адвокат Гандзюк вимагає не "зливати" Геращенку матеріали справи

06.11.2018, 16:58
Адвокат Гандзюк вимагає не
Антон Геращенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

За словами Закревської, все, що говорив або писав Геращенко про справу, викликало у Гандзюк "крайнє обурення"

Адвокат Катерини Гандзюк Євгенія Закревська подала заяву з метою встановити, хто і на якій підставі "зливав" дані досудового розслідування в справі Гандзюк народному депутату Антону Геращенку. Про це Закревська повідомила на своїй сторінці в Facebook..

За її словами, все, що говорив або писав Геращенко про справу, викликало у Гандзюк "крайнє обурення". "А в першу чергу - сам факт того, що він отримував інформацію від слідства, яку зобов'язані були повідомляти потерпілій до оприлюднення будь-кому".

Закревська повідомила, що на прохання своєї підзахисної подала "заяву з метою встановити - хто і на якій підставі зливав йому (Антону Геращенку, - ред.) дані досудового розслідування".

За словами адвоката, в заяві вона вимагає заборонити оприлюднювати інформацію про розслідування справи через третіх осіб, включаючи Геращенка замість інформування сторони потерпілої, як це передбачено КПК.

Закревська також висловила обурення включенням Геращенка у тимчасову слідчу комісію у справі Гандзюк. "Це конфлікт інтересів і образа її пам'яті", - написала адвокат.

У серпні Геращенко писав, що замовники і організатори замаху на Гандзюк "не мають відношення до поліції, хоча Катерина Гандзюк і її друзі регулярно і публічно заявляли, що до цього має відношення поліція".

Сьогодні Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування відомостей про напад на Гандзюк та інших громадських активістів. У неї, крім інших, увійшов Антон Геращенко.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы