RU

Адмінреформа Януковича нагадала Турчинову байку Крилова

10.12.2010, 15:15

Кількісні зміни у Кабінеті Міністрів не призвели до якісних змін. Про це заявив перший заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, коментуючи адміністративну реформу влади.

"Тут можна тільки пригадати слова класика: "А ви, друзья, как не садитесь, все в музиканты не годитесь", - сказав О.Турчинов, якого цитує прес-служба БЮТ. За його словами, на ключових посадах "залишаються ті самі люди, які відповідають за провал соціально-економічної політики, за зростання цін, тарифів, за приниження національних інтересів України".

До того ж О.Турчинов наголосив, що за останні роки найбільше розрісся апарат, який обслуговує Президента України. "Водночас ми не почули про плани зі скорочення чисельності Адміністрації Президента", - наголосив він.

Нагадаємо, вчора ввечері Президент України В.Янукович дав старт обіцяній адміністративній реформі. Згідно з Указом Президента "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" N1085/2010, у структурі виконавчої влади ліквідується ряд міністерств, окремі міністерства об'єднуються.

Нова структура виконавчої влади. Повний перелік >>>

Олександр Турчинов: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини