RU

Адмінреформа "скосить" половину держслужбовців на місцевому рівні

15.12.2010, 11:50
Адмінреформа
ab1f5a4763d460750b52ccedf488d86b.jpg

Адмінреформа "скосить" половину держслужбовців на місцевому рівні

Реформа місцевої влади передбачає скорочення кількості чиновників на місцевому рівні вдвічі. Про це сьогодні, відкриваючи чергове засідання українського уряду, повідомив Прем'єр-Міністр України Микола Азаров (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив, що реформа місцевої влади - на порядку денному. "У зв'язку з цим хочу ще раз наголосити: кількість чиновників на місцевому рівні також повинна бути скорочена приблизно вдвічі", - наголосив він.

За словами М.Азарова, головним критерієм під час проведення реформи місцевих органів влади повинна бути відповідальність, професіоналізм і функціональність співробітників. "Тим більше, що, починаючи з наступного року, місцева влада отримає більше повноважень, бюджетних ресурсів, за грамотне використання яких треба відповідати", - додав глава уряду.

Нагадаємо, у Кабміні скорочення досягнуть 30%. Остаточне рішення за граничною чисельністю держслужбовців уряд планує прийняти до 27 грудня.

9 грудня Президент В.Янукович дав старт обіцяній адміністративній реформі, підписавши Указ Президента "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" N1085/2010.

За словами заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман, адміністративна реформа пройде основні етапи до Нового року. Реорганізація Кабінету Міністрів - це тільки перші кроки Президента. "Я думаю, до Нового року основні етапи реформа пройде... А далі... Президент говорив про адмінреформу на місцях, у регіонах. Ідеологія вже зрозуміла. Але це тема окремої бесіди", - сказала вона.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини