RU

Адміністрація Президента вибрала дату місцевих виборів - 31 жовтня

16.06.2010, 17:05

Адміністрація Президента вважає, що вибори до органів місцевого самоврядування мають відбутися 31 жовтня 2010 року. Про це під час зустрічі з журналістами заявив глава АП Сергій Льовочкін.

Як повідомляє "Українська правда", зокрема, С.Льовочкін наголосив: "Ми прийшли до цієї дати - 31 жовтня... Ми вважаємо, що це останній конституційний термін, в який можуть бути проведені місцеві вибори".

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявив, що місцеві вибори відбудуться цього року, тому що цього вимагає Конституція.

В опозиції заяви членів коаліції про те, що вибори відбудуться восени, вважають недоречними. "Ми вважаємо, що їх доцільно проводити або в самому кінці року, тобто перед Новим роком, або 27 березня 2011 року. Отже, ми можемо обрати одночасно і керівників місцевого самоврядування, і керівників депутатського корпусу", - вважає лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

16 лютого поточного року Верховна Рада проголосувала за скасування виборів до місцевих органів влади, які мали б відбутися у травні. За скасування постанови Верховної Ради "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у 2010 році" N6070 від 20 жовтня 2009 року проголосували 250 народних депутатів.

Сергій Льовочкін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини