RU

Адміністрація Президента "розсекретила" питання Януковичу

25.02.2011, 09:30
Адміністрація Президента
4a1caf80f697e29ce026f60cc56a1b8f.jpg

Адміністрація Президента "розсекретила" питання Януковичу
Питання до Президента України Віктора Януковича, на які він відповідатиме сьогодні у межах проекту "Розмова з країною", оприлюднені на офіційному порталі глави держави. Щоб розмістити всі питання на сайті, їх довелося розбити на п'ять частин.

Окремою частиною викладені питання, які надійшли до контакт-центру "Укртелекому".

"Збережена мова і стилістика авторів питань. Питання, що містять лайливу лексику, заклики до повалення конституційного ладу, расової або релігійної нетерпимості, образи честі і гідності громадян, не розглядалися", - йдеться у приписці до питань.

"Кожний, хто прислав питання Президенту, отримає відповідь", - запевнили у В.Януковича.

Нагадаємо, "Розмова з країною" Президента В.Януковича відбудеться 25 лютого і буде присвячена першій річниці його президентства. У межах проекту будуть проведені прямі включення з 16 кутків країни, які транслюватимуть шість загальнонаціональних каналів.

Вчора головний редактор УНІАН Олександр Харченко повідомив, що за умовами проекту всі сім тисяч питань, що надійшли на сайт УНІАН, будуть передані в Адміністрацію Президента, оброблені там, і люди отримають відповіді на них, навіть якщо вони не будуть відібрані для участі у прямому ефірі. "Які питання були найактуальнішими? Насамперед - як вижити на пенсію у 800 грн., на зарплату в 1000 грн., і ключові слова тут - не як жити, а саме вижити. На нашу думку, це без яких-небудь соціальних досліджень показує, в якій точці є наше суспільство", - зазначив він. Крім того, одне з питань, що найчастіше задаються, - "де обіцяне поліпшення життя вже сьогодні?, "до того ж це питання формулювалося у різних формах, від агресивного до іронічного.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини