Адміністрація Президента "розсекретила" питання Януковичу

25.02.2011, 09:30
Адміністрація Президента
4a1caf80f697e29ce026f60cc56a1b8f.jpg

Питання до Президента Віктора Януковича, на які він відповідатиме сьогодні у межах проекту "Розмова з країною", оприлюднені на офіційному порталі глави держави. Щоб розмістити всі питання на сайті, їх довелося розбити на п'ять частин

Адміністрація Президента "розсекретила" питання Януковичу
Питання до Президента України Віктора Януковича, на які він відповідатиме сьогодні у межах проекту "Розмова з країною", оприлюднені на офіційному порталі глави держави. Щоб розмістити всі питання на сайті, їх довелося розбити на п'ять частин.

Окремою частиною викладені питання, які надійшли до контакт-центру "Укртелекому".

"Збережена мова і стилістика авторів питань. Питання, що містять лайливу лексику, заклики до повалення конституційного ладу, расової або релігійної нетерпимості, образи честі і гідності громадян, не розглядалися", - йдеться у приписці до питань.

"Кожний, хто прислав питання Президенту, отримає відповідь", - запевнили у В.Януковича.

Нагадаємо, "Розмова з країною" Президента В.Януковича відбудеться 25 лютого і буде присвячена першій річниці його президентства. У межах проекту будуть проведені прямі включення з 16 кутків країни, які транслюватимуть шість загальнонаціональних каналів.

Вчора головний редактор УНІАН Олександр Харченко повідомив, що за умовами проекту всі сім тисяч питань, що надійшли на сайт УНІАН, будуть передані в Адміністрацію Президента, оброблені там, і люди отримають відповіді на них, навіть якщо вони не будуть відібрані для участі у прямому ефірі. "Які питання були найактуальнішими? Насамперед - як вижити на пенсію у 800 грн., на зарплату в 1000 грн., і ключові слова тут - не як жити, а саме вижити. На нашу думку, це без яких-небудь соціальних досліджень показує, в якій точці є наше суспільство", - зазначив він. Крім того, одне з питань, що найчастіше задаються, - "де обіцяне поліпшення життя вже сьогодні?, "до того ж це питання формулювалося у різних формах, від агресивного до іронічного.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени