RU

Адміністрація Президента пригрозила чиновникам "кадровою трагедією"

05.05.2011, 13:10
Адміністрація Президента пригрозила чиновникам
33db994a0107f02022e11d0cf78c5a67.jpg

Адміністрація Президента пригрозила чиновникам "кадровою трагедією"

Радник Президента - представник глави держави у Конституційному Суді Олена Лукаш (на фото) вважає, що невиконання вимог закону про доступ до публічної інформації може стати для чиновників "кадровою трагедією". Про це вона заявила на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лукаш нагадала, що у законі прописано багато способів притягнути чиновників до відповідальності за ненадання інформації, надання неповної інформації, за порушення термінів та інші порушення вимог документа.

"Але цього замало. Хоч закон передбачає і суспільний контроль, і парламентський за наданням інформації, Президент своїм указом (сьогодні Віктор Янукович підписав два укази про заходи забезпечення доступу до інформації, - ред.) поклав персональну відповідальність на керівників центральних органів виконавчої влади. Вони вже не зможуть кивати на підлеглих, які чогось не встигли і не підготували. Невиконання вимог закону може стати підставою для подальших кадрових трагедій у життя чиновників, які будуть порушувати закон", - наголосила О.Лукаш.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович сьогодні підписав два укази, покликаних забезпечити безумовне виконання Закону "Про доступ до публічної інформації", який був прийнятий Верховною Радою 13 січня і повинен набути чинності 9 травня.

Раніше глава парламентського комітету з питань свободи слова, бютівець Андрій Шевченко підтвердив, що комітет отримав від спікера Володимира Литвина пропозиції про внесення змін до закону про доступ до публічної інформації.

Олена Лукаш: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини