Абромавічус назвав умови, за яких він залишився би міністром

05.02.2016, 14:15
Абромавічус назвав умови, за яких він залишився би міністром - Фото
Айварас Абромавічус
Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічусс 4 лютого перед засіданням Кабміну назвав умови, за яких міг би повернутися на посаду міністра. Про це повідомляє Українська правда.

За словами співрозмовників видання, які були присутні на зустрічі, Абромавічус виглядав розгубленим.

"Абромавічус сказав, що міг би повернутися, якби змінилися кардинальні речі. Наприклад, щоб звільнили генпрокурора Віктора Шокіна. Ми здивувалися. Де ми, а де Шокін? Причому тут Шокін? Він далі говорить: а чому б прем'єру не подати у відставку? Ми запитали: а хто тоді прем'єр? він каже - може Наталія Яресько. Вона в шоці, інші сміються. Далі він пропонував звільнити главу ДФС Романа Насирова", - зазначив співрозмовник.

Йшлося також і про те, щоб Ігор Кононенко склав мандат.

"Саме прикро, що ми сиділи у вузькому колі і питали у Айвараса: скажи реальні причини, що тобі заважає, чого ти хочеш? Єдине, що ми виразно почули: мені і моїй команді дуже мало платять ну і ще як приклад втручання АП в його роботу, мовляв Данилюк (з АП - ред.) збирає у себе наради по Нафтогазу, а це не його компетенція, а Айвараса...", - додає інший міністр, учасник зустрічі.

Розмова тривала 3 години - з 16:00 до 19:00.

"Врешті-решт міністрам набридло вмовляти Абромавічуса і робити заяву вирішили без нього. З 19:00 до 20:00 в кабінеті Яценюка міністри погодили алгоритм дій - хто за ким виступає, і на чому роблять акценти в заяві", - повідомив ще один учасник зустрічі.

Нагадаємо, в ході позачергового засідання Кабміну свої заяви про відставку відкликали глава Мінагропроду Олексій Павленко, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр інформполітики Юрій Стець, а також міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус вирішив не відкликати свою заяву.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина