Абромавічус: Кабмін має очолити Яресько

15.02.2016, 18:23
Абромавічус: Кабмін має очолити Яресько - Фото
Айварас Абромавічус
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус розповів, чому вважає нинішнього міністра фінансів Наталію Яресько найгіднішим кандидатом на пост прем'єр-міністра України. Про це він сказав в інтерв'ю Deutsche Welle.

За словами Абромавічуса, головною причиною, чому необхідно змінити уряд, є криза довіри. "Бізнес і народ очікували більшого. Щоб повернути довіру, потрібні кардинальні зміни... Але і криза цінностей, тому що, на жаль, керівники оточили себе негативними персонажами, на чолі уряду повинна бути людина з чистою репутацією", - розповів він.

Відповідаючи на питання, чи вважає Абромавічус, що у Яресько чиста репутація, він відповів ствердно. Однак, за його словами, сама Яресько скептично ставиться до цієї ідеї. "Вона думає, що це - дуже складне завдання при відсутності підтримки нинішнього президента і нинішнього прем'єр-міністра. Тому її потрібно вмовляти. Це потрібно робити прем'єру і президенту, гарантувати, що їх партії будуть голосувати за всі кабмінівські ініціативи", - підкреслив він.

Нагадаємо, 3 лютого Абромавічус заявив, що йде відставку. Причиною він назвав "різку активізацію блокування будь-яких системних і важливих реформ". В тому числі, серед причин політик назвав спроби соратника президента Ігоря Кононенка "встановити контроль над державними грошима". Серед умов, при яких він готовий залишитися міністром, Абромавічус назвав призначення прем'єром міністра фінансів Наталію Яресько.

Читайте також: Інтерв'ю з Яресько. Бюджет і податки: що змінюється в вашому житті

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю