RU

Абромавічус: Франція проконсультує Україну щодо приватизації

28.04.2015, 17:53
Абромавічус: Франція проконсультує Україну щодо приватизації - Фото
Айварас Абромавічус

Президент Франції Франсуа Олланд обіцяв надати консультантів по процесу приватизації державних підприємств. Про це сьогодні на Донорській конференції в Києві повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Президент Франції обіцяв надати консультантів, які допоможуть нам провести прозорий процес приватизації. Взагалі у Франції як така приватизація не проводиться, але у них є величезний досвід у забезпеченні прозорості цих процесів", - заявив Абромавічус в ході обговорення бізнес-клімату та інвестиційних можливостей для України.

Міністр також зазначив, що незважаючи на те, що списки компаній, які підлягають і не підлягають приватизації, вже готові, у парламенті з цього питання не досягнуто згоди, а також належить ще призначити главу Фонду державного майна.

Нагадаємо, міністр також  відзвітував про попередні результати перевірки більш ніж 100 державних підприємств. "В Україні існують більше трьох тисяч держпідприємств, велика частина яких працює непрозоро або не працює. При цьому в сумі вони приносять до бюджету всього 1,4% доходів", - сказав він.

Також серед попередніх результатів роботи міністр вказав ліквідацію компанії Укрекоресурси, яка існувала 50 років, але фактично не працювала за своїм прямим призначенням - нічого не контролювала і не утилізувала.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини