RU

"Або віддадуть Крим, або залишаться без штанів". Кривонос про посилення санкцій проти РФ

25.09.2020, 11:40
Сергій Кривонос (Фото: Kryvonos Serhii/Facebook)

Україна не зможе вести одночасно війну на два фронти, на Донбасі та в Криму, тому необхідне посилення санкцій проти країни-агресора Росії. Про це в ефірі телеканалу Дом заявив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ми чітко розуміємо, що вирішувати проблему (повернення тимчасово окупованого Криму,  ред.) силовим методом Україна не може на даному етапі. Тому, що є проблеми це, по-перше, війна на Донбасі. Вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі, ми не потягнемо", - зазначив Кривонос, уточнивши, що мова йде про матеріально-технічний потенціал і людський фактор.

За його словами, "це, в першу чергу, людські втрати".

"Тому завдання номер один продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами, піднімати питання щодо нарощування санкцій проти Російської Федерації і виводити Росію цими санкціями на такий рівень, що питання або віддадуть Крим, або вони залишаться "без штанів", умовно кажучи", пояснив Кривонос.

Він вважає, що паралельно Україна має посилювати свою обороноздатність, яка "дасть можливість за необхідності діяти силовими методами".

ДОВІДКА. Неоголошена війна РФ проти України триває сьомий рік: окупований Крим і частина Донбасу. Росія заперечує свою участь, стверджуючи, що на сході її проксі/колабораціоністи самі воюють з Україною, і що це "громадянська війна". Весь цей час пропагандистські ЗМІ РФ лякають жителів ОРДЛО, що після де-факто повернення цих територій до складу України якісь "націоналістичні батальйони" "влаштують різанину".
  • 27 липня Кривонос заявляв, що будь-які військові навчання, які проводить Росія, зокрема в тимчасово окупованому Криму, можуть дуже швидко перейти в активну фазу справжніх бойових дій.

Арина Толина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини