RU

Є загроза участі бойовиків у місцевих виборах - Сироїд

04.08.2015, 12:21
Є загроза участі бойовиків у місцевих виборах - Сироїд - Фото
Оксана Сироїд
Вибори на окупованих територіях Донбасу можуть пройти 25 жовтня 2015 року, але за окремим законом. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд у коментарі журналістам, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вона зазначила, що минулого тижня нормандська група заявила про необхідність проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу одночасно з місцевими виборами по всій Україні, тобто, 25 жовтня. "І ця загроза (вибори в підконтрольних терористам районах, - ред.) набуває реальних обрисів", - сказала вона.

Сироїд також зробила припущення, що вибори на тимчасово окупованих територіях можуть бути проведені відповідно до окремого закону, в якому, зокрема, буде вказано, як ці вибори будуть забезпечуватися, хто буде підраховувати голоси і здійснювати спостереження.

"Мені також відомо, що, на жаль, чинився великий тиск на офіс демократичних інститутів прав людини ОБСЄ для того, щоб вони погодилися на моніторинг цього виборчого процесу, а саме на окупованих територіях", - сказала вона.

Сироїд зазначила, що їй невідомо, яке рішення було прийнято з даного питання. Також вона припустила, що якщо будуть внесені зміни до Конституції щодо децентралізації, які також передбачають особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей, відповідно до окремого закону, наступним кроком стане амністія для бойовиків, які орудують в окремих районах Донбасу, і вони таким чином зможуть взяти участь у місцевих виборах, якщо вони відбудуться 25 жовтня.

Напередодні голосування парламенту щодо проекту змін до Конституції віце-спікер Оксана Сироїд заявила, що на депутатів "чиниться тиск" з метою змусити їх проголосувати за ці зміни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини